Гaлинa Вaнгopoдcькa: Cиcтeмa coцiaльниx гapaнтiй мaє пepшoчepгoвe знaчeння.

Кожний робочий день в мене розпочинається з спілкуванням з людьми, адже я працюю в «Фонді допомоги і доброти» саме так можна охарактеризувати Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.


Ми поряд з людьми на протязі всього їх життя. Здійснюємо виплати застрахованим особам по вагітності і пологам, тимчасовій непрацездатності, по догляду за хворою дитиною або хворим членом сімї. І навіть в тяжку хвилину для родини допомагаємо, здійснюємо виплату на поховання.

На даний час призупинено забезпечення ряду оздоровчих заходів по нашому фонду, проте ми маємо надію, що законопроекти про повернення дитячого оздоровлення і санаторно-курортного лікування, які знаходяться на розгляді в профільному комітеті Верховної Ради будуть розглянуті і прийняті в подальшому.
Я вважаю, що кожна людина має право на гідне соціальне забезпечення, а створення системи соціальних гарантій є наше першочергове завдання.

Будь-які реформи розпочинаються на місцях, їх ефективність в цілому залежить від того, як ми підходимо до їх втілення. Тому я готова працювати на результат і використати свій соціально-орієнтовані досвід та знання на розвиток Краснопільщини.

Кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,
Вангородська Галина Вікторівна

Інф. Краснопільської районної організації політичної партії Блок Петра Порошенка Солідарність[/size]

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: