Гapнo вiдпoчивaєтьcя y «Cyзip’ї»

Нинішній серпень з теплими, погожими днями сприятливий для відпочинку і оздоровлення дітей, особливо на лоні чарівної природи. Як і у минулі роки, у мальовничій місцевості, у сосновому лісі, неподалік тихоплинного Псла на околиці Запсілля розпочав роботу наметовий табір «Сузір’я», де відпочивають і оздоровлюються у складі тематичної зміни «Зорепад» 52 учні з освітніх закладів Краснопільщини. Зокрема з Краснопілля, Покровки, Славгорода, Рясного, Миропілля, Запсілля, Угроїд тощо.

Навіть ми, яким за життя доводилося побачити багато прекрасних куточків природи, були вражені неповторністю і красою місцевості, чистим довкіллям, де виріс наметовий табір. Різнокольорові зручні намети надійно захищають дітей і у літню спеку, і на випадок дощу. Коли прибули у місцезнаходження наметового табору, юні відпочивальники були зайняті різними корисними цікавими справами, відповідно до плану роботи наметового табору. Одні грали у волейбол, інші, сидячи біля ватри, про щось жваво дискутували.

Нас радо зустріла керівник табору Ірина Змисля, розповіла про те, як підготовлений він до відпочинку і оздоровлення учнів. До речі, у день нашого приїзду юні відпочивальники та обслуговуючий персонал наметового табору активно готувалися до церемонії урочистого відкриття зміни. Керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко, Запсільський сільський голова Павло Влезько залишилися задоволеними підготовкою наметового табору, були приємно вражені чудовим настроєм, оптимізмом дітей, яких чекає незабутній відпочинок, знайомство з новими друзями, перша самостійність, випробування на міць характеру, сили волі, взаємовиручка.

Поцікавився враженнями від перебування у наметовому таборі у Сергія Маринича з Рясного.
– Я задоволений, що мені випала можливість відпочивати у «Сузірї», – каже хлопець. – Дні, проведені тут, залишаться найкращою згадкою про дитинство, нові знайомства, друзів.

s84713176.jpg

Керівник табору Ірина Змисля висловила слова вдячності керівникам району, директорам шкіл за активне сприяння у організації роботи наметового табору.

Все хороше надовго залягає у пам’яті. Переконаний, що і для юних відпочивальників два тижні, проведені у наметовому таборі, приємною ностальгією спогадів збережуться у пам’яті. Надовго.
О.ЦИЛЮРИК.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: