ГOЛOВНE – ЯКICНIШI ПOCЛУГИ

33415544.jpg

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1055 “Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” розпочато оптимізацію структури управління окремих територіальних управлінь Фонду шляхом їх об’єднання. Так об’єднуються в одне управління Пенсійного фонду України у Великописарівському та Краснопільському районах.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в цих районах. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, як і до об’єднання.

Об’єднання двох окремих районних управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг залежить, перш за все, від кваліфікації спеціалістів та їх доступності, а не від статусу установи.

Отже, здійснення оптимізації спрямоване на досягнення конкретних цілей:
– покращення якості обслуговування населення;
– зменшення бюрократії.

Адже буде зменшено керівний склад управління, покращено діловий, моральний та професійний склад спеціалістів, які надаватимуть пенсійні послуги.
А. Петров,
начальник управління
Пенсійного фонду України
в Краснопільському районі

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: