Гpaнт вiд Мiжнapoднoї opгaнiзaцiї з мiгpaцiї (МOМ)

64456087.jpg

Грант від Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу. можна отримати з таких категорій «Мікропідприємництво» (Розмір гранту: до 2150 EUR) та «Професійні курси» (Розмір гранту: до 400 EUR).
Для того, щоб отримати грант потрібно:

1) Мати статус внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення (віком 18 – 60) років та проживають у Сумській області.
2) Пройти дводенний тренінг:

• Мікропідприємництво (Вимоги до учасника: є досвід підприємницької діяльності, існуючий бізнес на момент подання заявки на участь у проекті, наявне свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та мати 6 місяців з моменту реєстрації ФОП)

План тренінгу:
o Аналіз ринку, основи маркетингу.
o Юридичні аспекти приватного підприємництва.
o Планування фінансів.
o Як підготувати бізнес-план.
o Нюанси бух. обліку та податкової звітності.

• Професійні курси (Вимоги до учасника: має бажання отримати нові знання щодо пошуку роботи та здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію)
План тренінгу:
o Місцевий ринок праці.
o Професії, що користуються попитом.
o Як взаємодіяти з державними центрами зайнятості.
o Співбесіда та підготовка резюме.
o Основні Інтернет-ресурси з пошуку вакансій.

3) Мати бажання отримати грант та попередньо зареєструватися (це займе 1 хвилину вашого часу). ФОРМА для реєстрації: https://goo.gl/forms/G8ZQLsekLD9sO6qh1
Детальну інформацію можна отримати:

Зателефонувавши представникам Громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини», контактні телефони: 0959268504 – Едуард,
0999403587 – Володимир, 0660515089 – Станіслав

Завітавши до офісу громадської організації для короткої бесіди та заповнення анкети учасника: м. Суми, вул. Кузнечна 2, оф. 101, (другий поверх).

Після того, як буде набрана група для участі в навчальному тренінгу, учасникам зателефонують та повідомлять час та місце.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14[/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: