Гучні «Акорди Сумщини»

З метою виявлення й підтримки творчих здібностей дітей та учнівської молоді, популяризації українського народно-інструментального мистецтва, пропаганди кращих зразків народної та сучасної української музики 06 квітня 2019 року відбулась неймовірна подія у мистецькому житті регіону – свято інструментальної музики “Акорди Сумщини”.

Свою майстерність презентували понад 212 юних музиканти з одинадцяти дитячих оркестрів, ансамблів духових та народних інструментів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумської області.

Центр дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради представляли оркестр духових інструментів та «Ансамбль сопілкарів» під керівництвом Анатолія Пекуровського (працюють на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст.). Виступи були результативними: вперше і вже вдало заявив про себе на конкурсі «Ансамбль сопілкарів» – обидва колективи стали дипломантами ІІ ступеня.

Свято музики й позитивних емоцій вирувало в актовій залі Сумського державного університету.

І тільки поважному журі було не до відпочинку, адже гучні акорди Сумщини треба оцінити справедливо. Голова журі: завідувач відділу духових та ударних інструментів, викладач – методист Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Валерій Олександрович Пастухов. У складі: викладач – методист відділу народних інструментів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Тетяна Володимирівна Литовченко. Викладач-методист відділу народно-інструментального мистецтва Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Дмитра Бортнянського Володимир Олександрович Гришин.

Під час виступу музикантів у залі панувала неймовірна атмосфера. Глядачі з задоволенням слухали музику, поринаючи в її чарівні хвилі.Наші вітання учасникам й призерам обласного етапу фестивалю.

За матеріалами сайту http://ocpo.sumy.ua

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: