Ігор Васильєв – народний депутат від партії “Слуга народу” провів зустріч з мешканцями Краснопілля.

Ігор Васильєв – народний депутат від партії “Слуга народу” провів зустріч з мешканцями Краснопілля.

На зустріч біля приміщення місцевої адміністрації зібралися Краснопільчани, більшість з яких були медичні працівники. Відчувалося з самого початку, що розмова з депутатом буде не простою. Слід зауважити, що ніхто з чиновників не запропонував заздалегідь присутнім місця для зібрання, люди стояли на порозі, в фойє адміністрації та в коридорі другого поверху, доки найбільш активні учасники зібрання не вирішили скористатися майном громади і не повели Краснопільчан до малого залу Палацу культури.

Зустріч пройшла доволі емоційно, головним питанням, яке викликало сильну стурбованість громадськості Краснопілля було питання проведення місцевими органами влади так званої оптимізації нашого закладу охорони здоров’я! Не обійшлося й без спроби маніпуляцій. Голова районної ради Савоненко В.О почав запевняти народного депутата, що проблем з закриттям медичних закладів у нас не існує. Це поставило присутніх у доволі “цікаве” становище і викликало законне обурення серед присутніх. Всеж таки довелося змусити чиновників озвучити реальні наміри. Так зі сцени почали звучати цифри і факти, які м’яко кажучи громада сприймає не однозначно! На думку Краснопільчан така оптимізація значно погіршить стан охорони здоров’я в Краснопільській громаді, а в зону особливого ризику потрапляють діти. Адже для дітей планується залишити лише денний стаціонар з мізерною кількістю ліжок. Забезпечити дітей цілодобовим медичним обслуговуванням наша медицина не в змозі вже сьогодні. В разі виникнення епідеміологічної ситуації, на думку присутніх, діти залишаться без належного медичного обслуговування, що може привести до невиправних наслідків. Ліквідація хірургічного відділення теж є неприйнятною для громадян.

Скорочення кращого в області хосписного відділення теж обурює громадськість. В результаті такої оптимізації без роботи залишаться 120 медичних працівників і запропонувати їм місцевим чиновникам нічого. Медичні працівники з великим досвідом роботи пропонували не знищувати існуючу структуру медичних закладів, а до оптимізації підійти дуже зважено, щоб не нанести громаді невиправних втрат.

Люди також підкреслювали, що кадрова політика в медичній галузі є провальною. Ніхто з чиновників не думає про перспективу!

Затронуті були також питання несвоєчасно затягнутого ремонту школи, в результаті якого початкові класи не змогли своєчасно з 1 го вересня розпочати навчальний рік у класах початкової ланки школи, а змушені тулитися у приміщеннях ПТУ, ЦДЮТ, Палацу культури до цього часу.

Підіймалося питання необхідності відновлення покрівлі єдиної в області сільської гімназії, яка тече як сито і не відновлювалася з часів побудови.

Зібрання пройшло доволі сумбурно, більш було схоже на громадське слухання з проблемних питань! Депутат пообіцяв вивчити підняті громадою Краснопілля питання.

Це була перша зустріч народного депутата з громадськістю!

Цей допис носить інформаційний характер і не може звичайно у повній мірі передати весь спектр емоцій, які вирували в залі.

Від себе особисто хочу додати свою особисту думку, що між громадою і чиновником, який отримує зарплатню з кишені громади і найнятим нею для забезпечення першочергових потреб її мешканців існує величезна прірва і цей фактор слід розглядати в моральній площині і робити висновки.

Джерело: https://www.facebook.com/midi.miditaur/posts/708843802914909

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: