Iнфopмaцiя пpo пopядoк фyнкцioнyвaння «тeлeфoнy дoвipи» тa «eлeктpoннoї cкpиньки дoвipи» в пpoкypaтypi Cyмcькoї oблacтi

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків в прокуратурі Сумської області функціонує “телефон довіри” та «електронна скринька довіри».

Інформація про корупційні правопорушення, вчинення інших ганебних вчинків, а також про порушення закону, які можуть завдати істотної шкоди інтересам громадян та держави, якщо не будуть негайно усунуті, стосовно працівників прокуратури Сумської області приймається на «телефон довіри» у робочий час (понеділок-четвер з 9,00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.45), на «електронну пошту довіри» – цілодобово.

Приймання повідомлень на «телефони довіри» та «електронну пошту довіри» в прокуратурі області здійснює старший прокурор відділу запобігання та протидії корупції у територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України, дислокований у прокуратурі Сумської області.

«Телефон довіри» прокуратури Сумської області: (0542) 22-02-14

«Електронна пошта довіри»: korrupcia.sumy@gр.gov.uа

http://krasnews.at.ua/news/informacija_pro_porjadok_funkcionuvannja_telefonu_doviri_ta_elektronnoji_skrinki_doviri_v_prokuraturi_sumskoji_oblasti/2015-08-06-5301

Поділитися цим: