Iнфopмaцiя пpo пepeїзд кoнcyльтaтивнoї пoлiклiнiки КЗ COP «Cyмcькa oблacнa клiнiчнa лiкapня»

Адміністрація Краснопільської ЦРЛ повідомляє, на виконання рішення 14 сесії сьомого скликання Сумської обласної ради від 07.07.2017 «Про обласну програму перспективного розвитку закладів охорони здоров’я третинного рівня Сумської області на 2017-2021 роки» консультативна поліклініка КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» переводиться з вул. Троїцька, 48 м. Суми на вул. Ковпака, 18 (приміщення колишнього КЗ СОР «Сумський обласний клінічний психоневрологічний диспансер ім. О.В. Співака» поряд з КУ «Сумська обласна дитяча клінічна лікарня). Доїзд до вул. Ковпака, 18 від залізничного вокзалу маршрутним таксі № 2 до кінцевої зупинки і від автовокзалу маршрутним таксі № 52 також до кінцевої зупинки.

У зв’язку з переїздом консультативної поліклініки на вул. Ковпака, 18 прийом у поліклініці не буде проводитись з 05.12.2017 по 08.12.2017. Пацієнтам, яким лікарями КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» призначена планова госпіталізація у відділення обласної лікарні у вказаний період, звертатись до приймального відділення лікарні.

З 11.12.2017 прийом у консультативній поліклініці за новою адресою – вул. Ковпака, 18 – буде проводитись такими спеціалістами:
– ортопед-травматолог;
– офтальмолог;
– невропатолог;
– ендокринолог;
– гематолог;
– пульмонолог;
– алерголог;
– ревматолог;
– нефролог;
– імунолог;
– нейрохірург;
– проктолог;
– уролог;
– гастроентеролог;
– судинний хірург;
– хірург;
– отоларинголог;
– терапевт.

Прийом лікарів: сурдолога, логопеда, сурдопедагога будуть проводитись як і раніше у приміщенні ЛОР-центру по вул. Троїцька, 48 (територія обласної лікарні).
Є.П.Івахненко,
Головний лікар
Краснопільської ЦРЛ

 

http://krasnews.at.ua/news/informacija_pro_perejizd_konsultativnoji_polikliniki_kz_sor_sumska_oblasna_klinichna_likarnja/2017-12-07-8872

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: