Iнвecтицiї y мaйбyтнє

83045048.jpg

У Порозку на радість маленьких жителів села та їх батьків 17 листопада введено у дію першу чергу дитячого ігрового майданчика. Місце для нього обрали дуже вдало, розташувався цей об’єкт розваг і відпочинку малечі біля масцевої загальноосвітньої школи. Обладнання атракціонів придбала Славгородська сільська територіальна громада, витративши для цього 59 тисяч гривень. Великий обсяг підготовчих робіт та встановлення обладнання дитячого ігрового майданчика здійснило ТОВ «Родина». Кошторисна вартість цих робіт для господарства склала близько 100 тисяч гривень.

– Спорудженням цього чудового дитячого об’єкту дано старт великого шляху турботи про майбутнє с.Порозок, який є у задумах нашого господарства, – сказав директор ТОВ «Родина», депутат Краснопільської районної ради В.В.Тимошенко. Плануємо доповнити ще й спортивним майданчиком для молоді старшого віку, де будуть встановлені: бруси, турники, рукоход, сучасні спортивні тренажери.

Урочисте відкриття новоспорудженого дитячого ігрового майданчика вилилося у справжнє свято для маленьких і дорослих мешканців Порозка. На нього зібралися вихованці дитячого садка зі своїми вихователями, учні місцевої загальноосвітньої школи, трудівники сільгосппідприємства, батьки дітей.

43671985.jpg

Почесне право перерізати червону стрічку і таким чином здати дитячий ігровий майданчик в експлуатацію було надано маленьким жителям села. Участь у церемонії його відкриття взяли інвестори господарства Д.П.Дяченко та Д.В.Борисовський, директор ТОВ «Родина» В.В.Тимошенко, голова Краснопільської РДА Ю.А,Яремчук, його заступник І.В.Юхта, керівник районної ради В.О.Савоненко.

86309270.jpg

І ось стрічку перерізано і малеча мерщій кинулася освоювати дитячий майданчик. Вихователь Порозчанського дитсадка Н.І.Рожнова тепло і сердечно подякувала інвесторам, керівникам ТОВ «Родина» Славгородської сільської ради та очільникам району за чудовий подарунок дітям.

93151564.jpg

А чоловіки взялися за посадку дерев, закладання Алеї Дитинства. Вони за допомогою маленьких помічників посадили понад 40 саджанців катальпи і сумаху. До речі, керівники районної влади привезли свої деревця, придбані за власні кошти.

60451000.jpg

Після цього очільники району відвідали дитячий садок у Порозку, де дитячий майданчик поповнився дерев’яним казковим будиночком, встановлений із залученням спонсорських коштів. Вони поспілкувалися із працівниками дитсадка, цікавилися температурним режимом у цьому дошкільному закладі. Також районні керівники побували у Славгородській та Мезенівській загальноосвітніх школах, мали зустріч з керівниками і працівниками цих навчальних закладів, у Славгороді оглянули роботу шкільної котельні, де придбано і незабаром буде змонтовано обладнання нового сучасного котла АРС-500 ВН.

– Інвестиції у забезпечення належного розвитку, навчання і виховання підростаючого покоління – це інвестиції у майбутнє Краснопільщини, у її розвиток і розквіт, – наголосили керівники району Ю.А.Яремчук та В.О.Савоненко. – А тому районна влада і надалі сприятиме співпраці сільських територіальних громад, соціально-відповідального бізнесу по зміцненню матеріально-технічної бази дошкільних та освітніх закладів, забезпечення всіх умов для якісного навчально-виховного процесу.
О.ЦИЛЮРИК.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: