IЗ ЗAЛИ CУДУ. Винeceнo виpoк зa pяд вчинeниx злoчинiв

 

 

 

 

Краснопільський райсудом Сумської області винесено вирок стосовно неодноразово судимого за різні злочини гр. К., який обвинувачувався у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст. 185 (крадіжка), ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч. 3 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

Відповідно до матеріалів справи, на початку жовтня 2015 року гр. К. знайшов кущі рослин коноплі, та достовірно знаючи, що рослини конопель містять наркотичну речовину, обірвав із вказаних рослин листя, після чого подрібнив вказане листя коноплі з метою виготовлення наркотичного засобу для власного вживання.

Також, 17 жовтня 2015 року в м. Суми, гр. К. проник до салону автомобіля «Мерседес-Бенц», де замкнув електричні контакти замка, запустив двигун, та незаконно заволодівши транспортним засобом, поїхав на ньому до смт. Краснопілля. Поблизу с. Глибне перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння та не впоравшись з керуванням викраденого ним автомобіля, скоїв механічну ДТП, допустивши зіткнення з металевою трубою-огородженням колишнього посту ДАІ, пошкодивши автомобіль. Після цього продовжив керування вказаним автомобілем та рухаючись на ньому, неподалік від в’їзду до смт. Краснопіля внаслідок попередньої пригоди та закінчення пального, зупинив викрадений транспортний засіб, покинув його та зник з місця пригоди.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, гр. К. в нічний час, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в смт. Краснопілля через незачинений багажник проник всередину автомобіля марки «ВАЗ» і незаконно заволодів транспортним засобом. В подальшому користувався вказаним автомобілем, доки вранці 18 жовтня 2015 року пошкодив його біля с. Осоївка, де залишив на узбіччі. Не зупинившись на скоєному гр. К., залишаючи вранці автомобіль «ВАЗ», викрав з салону вказаного автомобіля речі, належні потерпілому, на суму 205 грн., і зник з місця вчинення злочину, а викраденим розпорядився на власний розсуд.

Допитаний у судовому засіданні гр. К. вину свою визнав повністю та розкаявся у вчиненому.

Тому, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази, заслухавши учасників судового процесу, суд визнав винним гр. К у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст. 185, ч. 2 ст. 289 та ч. 3 ст. 309 КК України, і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк п’ять років три місяці з конфіскацією майна.
О. Щербак,
заступник керівника апарату
Краснопільського райсуду Сумської області

 

http://krasnews.at.ua/news/iz_zali_sudu_vineseno_virok_za_rjad_vchinenikh_zlochiniv/2016-01-25-5972
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: