Класні керівники, практичні психологи закладів освіти Краснопільського району відвідали Мезенівський НВК

Сучасна шкільна освіта в Україні спрямована на створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, виховання покоління здатного вчитись протягом усього життя, створювати і розвивати цінності громадянського суспільства.

Головною метою освітніх зусиль стає повне розкриття можливостей і здібностей особистості, її духовного потенціалу, щоб вона була спроможною в мінливій реальності спиратися, перш за все, на власні сили.

В Мезенівському НВК побудована така система роботи, яка забезпечує тривалий і цілісний виховний процес учнів.

Превентивне виховання посідає важливе місце в системі виховної роботи закладу. Воно включає в себе підготовчі та профілактичні дії педагогічного колективу, спрямовані на запобігання формування в учнів негативних звичок, рис характеру, проявам асоціальної поведінки та організацію належного догляду за діяльністю школярів.

Класні керівники, практичні психологи закладів загальної середньої освіти району, з метою знайомства та впровадження в свою роботу досягнень та надбань з організації превентивного виховання, відвідали Мезенівський НВК.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Подшивалов В.М. ознайомив присутніх з досвідом роботи педагогічного колективу з превентивного виховання, а класний керівник Курінська Н.В. провела тренінг «Ми за здоровий спосіб життя» з учнями 6-9х класів.

Моісеєнко О.Я. обрала для роботи з класними керівниками та практичними психологами актуальну, на сьогоднішній день, тему «Стоп! Булінг!»,підібрала цікаві ситуації, вправи, які присутні вирішували ході проведення тренінгу.

В роботі семінару взяла участь Петрова Н.М., спеціаліст Краснопільського центру зайнятості, яка презентувала онлайн-платформу «Моя професія».

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: