Комп’ютер як інструмент творчості

Сьогодні нам трапилася нагода зустрітися з викладачем спец предметів з будівельного профілю ДПТНЗ «Краснопільське професійно – технічне училище», членом “Спілки аматорів Краснопільщини” Биченко Юлією Володимирівною. Ми поцікавилися її захопленням комп’ютерною графікою і познайомимо читачів з її останніми роботами. В результаті вийшло невеличке інтерв’ю:
– Коли ви вперше познайомилися з комп’ютерною графікою ?
– Вперше я познайомилася з комп’ютерною графікою в 15 років під час занять в гуртку «Miditaur” Краснопільського ЦДЮТ під керівництвом Чернієвського Юрія Всеволодовича, який займався профільним навчанням в області web-дизайну і комп’ютерної графіки.

На гуртку я вперше отримала базові знання з комп’ютерної графіки, до цього я створювала малюнки лише на папері. Спочатку мені здалося створення малюнків за допомогою комп’ютера доволі складним, але згодом це заняття стало моїм захопленням.

На протязі трьох років я приймала участь у складі нашої команди в обласному конкурсі «Віртуальний простір», який проходив на базі Сумського державного університету. Двічі я становилася призером цього конкурсу. Заняття в гуртку і участь в конкурсі приносило мені масу задоволення і на сьогодні залишилися гарні спогади і чудове хобі у вільний час.

 

Білочка

belca

Закат

zacat

Осінь

osin

Разом назавжди

razom_nazavgdy

Річка

reca

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: