Концерт української пісні у Краснопіллі

Нещодавно у концертному залі дитячої музичної школи відбувся «Концерт української пісні», в якому прийняли участь діти з кращими вокальними даними від 7 до 15 років. Звучали пісні  народні та авторські: М. Ведмедері, М. Шпак, Н. Май. Пісенний матеріал був підібраний з цікавим образним змістом від червоної калини, рушничка-символів України, до краси садків, гаїв, лісів, просторих степів де постає велична природа України.

Душевна українська пісня завжди супроводжувала, супроводжує та буде супроводжувати кожного з нас у житті. Вона не залишає нас ні в радості, ні в смутку. Необхідно усім нам, українцям, берегти перлину народної творчості, збагачуючи й примножуючи славу найпісеннішої нації світу.

У концерті прийняли участь: Жук Єлізавета, Кеда Айна, Загорулько Альона, Токар Альона, Давиденко Маргарита, Мельник Вікторія, Зеленська Марина, вокальний ансамбль «Мелодія», вокальний ансамбль с. Хмелівка. Вела захід викладач української та зарубіжної музичної літератури Тетяна Миколаївна Литвин. Рушники для прикраси залу надала Овчаренко Тетяна Василівна, за що ми дуже вдячні їй.

 

Директор ДМШ                                                         В.В. Висоцька

Поділитися цим:

Один коментар

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: