КOЖНA ПOCЛУГA – НA КOPИCТЬ ЛЮДЯМ

73995011.jpg

Державна служба зайнятості покликана розв’язувати складні соціальні завдання, але, вирішуючи проблеми глобальні, ми завжди пам’ятаємо про те, що головною метою нашої роботи є соціальне благополуччя кожної конкретної людини.

В Україні сформувалась національна система працевлаштування, провідну роль в якій відіграє державна служба зайнятості, яка покликана забезпечувати соціальний захист від безробіття кожному, хто цього потребує, адже не секрет: людина без роботи вважає себе залишеною за бортом життя.

Ситуацію на ринку праці Краснопільщини, як і в багатьох інших районах Сумщини, не назвеш простою. Адже вона напряму залежить від економічних процесів, що відбуваються у державі. Нинішній невпинний рух, реформи в багатьох галузях народного господарства, неконкурентоспроможність багатьох товаровиробників, дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили, низький рівень пропонованої працедавцями оплати праці та чимало інших чинників позначаються на зайнятості населення, добробуті людей.

Незважаючи на складну ситуацію на ринку праці, за сприяння Краснопільського районного центру зайнятості з початку 2015 року отримали роботу близько 550 громадян, у тому числі понад 150 безробітних, які належать до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО, особи передпенсійного віку тощо), започаткували власну справу 7 осіб з числа безробітних, отримали додатковий заробіток за участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру понад 240 осіб, отримали нову професію, чи підвищили свій професійний рівень близько 250 безробітних громадян.

За роки існування державна служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення і розвитку, отримала безцінний досвід роботи в царині соціального захисту населення від безробіття. Втім, ми й сьогодні готові до перетворень і реформ задля забезпечення нової ролі служби зайнятості, її трансформації у Національне агентство зайнятості, запроваджуючи нові стимули підвищення економічної активності населення та мотивації до праці. Акцент у практичній роботі Агентства робитиметься на активному посередництві і регулюванні ринку праці за допомогою новітніх інформаційних технологій. Буде сформовано єдину електронну базу вакансій.

У роботі з зареєстрованими безробітними зміняться підходи. Посилюється страховий принцип виплати допомоги по безробіттю. Активніше підтримуватимуться підприємницькі ініціативи зареєстрованих безробітних. Агенція розширюватиме можливості працевлаштування громадян, застосовуватиме нові механізми підтримки молоді віком до 24 років (залучення випускників до роботи на умовах стажування за взірцями Німеччини і Румунії), сприятиме збереженню зайнятості людей, старших за 45 років. Окрім того, активніше вирішуватимуться питання зайнятості членів особистих селянських господарств, учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій.
Ми знаємо – попереду багато напруженої, нелегкої роботи та вкрай потрібної роботи, але об’єднаними зусиллями подолаємо всі труднощі і реформована в Агенство служба зайнятості зможе будь-кому і в будь-який час протягнути міцну руку допомоги.

ПІДТРИМАЙ!
s09913788.jpg

Директор Краснопільського центру зайнятості,
кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Галина Федорівна Акименко

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: