Кpacнoпiльcькa ceлищнa paдa пepeдaє нa кoнкypcнiй ocнoвi в opeндy вoдoгiн c.Миxaйлiвcькe

 

Краснопільська селищна рада передає на конкурсній основі в оренду водогін с.Михайлівське Краснопільського району Сумської області, що складається з артезіанської свердловини та водопровідної мережі.

Конкурс відбудеться 29 серпня 2017 року о 10.00 год., місце проведення: смт Краснопілля, вул.Мезенівська, 2, кабінет заступника голови.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

1. Лист-заяву (пропозиція) про участь в конкурсі.

2. Відомості про претендента на участь в конкурсі:
а) для претендентів, які є юридичними особами: – документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; – завірені копії установчих документів; – завірену копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; – довідку в довільній формі про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство.
б) для претендентів фізичної особи: – копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; – завірену копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; – завірену копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку.

3. Копію ліцензії у сфері водопостачання.

4. Довідку у довільній формі про наявність обладнання та матеріально-технічної бази.

5. Довідку у довільній формі про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Умови конкурсу: Найбільший запропонований розмір (%) орендної ставки за використання нерухомого майна за цільовим призначенням порівняно із початковим розміром орендної ставки (але не нижче орендної ставки згідно з Методикою розрахунку). Найменший запропонований розмір тарифу на оплату водопостачання.

Початковий розмір орендної ставки 11.87 грн/рік. Орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції. Кінцевий термін прийняття пропозицій 29 серпня 2017 року до 10.00 год.

Конкурсні пропозиції надаються у конвертах з написом “На конкурс”. За додатковою інформацією звертатися по тел. 7-52-28.

 

http://krasnews.at.ua/news/krasnopilska_selishhna_rada_peredae_na_konkursnij_osnovi_v_orendu_vodogin_s_mikhajlivske/2017-07-25-8121
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: