КPACНOПIЛЬCЬКA OТГ ДOЛУЧAЄТЬCЯ ДO ПPOГPAМИ "ЗAПУCК PEГIOНIВ"

49773234.jpg

В рамках програми “Запуск регіонів” ініційованою Українським Інститутом Міжнародної Політики в залі засідань Краснопільської ОТГ відбувся семінар-нарада з питань надання консультацій, експертної підтримки щодо запланованих та розроблених проектів розвитку об’єднаних громад. Участь у засіданні взяли Краснопільський селищний голова об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук, керівники структурних підрозділів та депутати селищної ради, громадськість.

– Нам, як новоствореній громаді, необхідно набувати необхідних навичок стратегічного підходу до розвитку своєї території, – розпочинаючи захід зазначив Юрій Яремчук. – Подібні тренінги допомагають громадам підвищити рівень своїх знань в розробці стратегій розвитку територій, навчитися освоювати кошти державної фінансової підтримки, працювати з інвесторами, в тому числі міжнародними фондами та організаціями, готовими інвестувати в якісні проекти, – додав керівник об’єднаної громади.

Даний семінар є третім етапом співпраці Інституту з громадами, який охоплює низку питань діяльності ОТГ, зокрема, децентралізації, розвитку регіонів України, органів місцевого самоврядування та підвищення професіоналізму та відповідальності влади на місцях.

– Однією з важливих тем нашого тренінгу є питання стратегічного планування. Потім з’являються оперативні цілі і завдання, що далі слугуватимуть проектами. Для того, аби їх вигравати, важливо запропонувати дійсно щось унікальне та суспільно важливе, – розповіла в ході тренінгу експерт Українського інституту міжнародної політики Надія Афанасьєва.

Також експерти Інституту відзначили, що Краснопільська ОТГ є конкурентоспроможною громадою, яка працює над чималою кількістю проектів та програм, що в свою чергу слугує впевненості в майбутньому, сприяє розвитку території та створенню комфортних умов проживання мешканців об’єднаної громади.

http://krasnopilska-gromada.gov.ua/news/14-03-00-08-11-2017/

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: