Кpacнoпiльcькa OТГ oфiцiйнo з гoлoвoю i ceкpeтapeм

 

90639643.jpg

30 червня відбулося друге пленарне засідання І сесії селищної ради VІІІ скликання, на розгляд якої виносилося більше десяти питань. Нагадаємо, що своїм розпорядженням від 23 червня Президент України П. Порошенко звільнив з посади голови Краснопільської РДА Юрія Яремчука, якого було обрано головою Краснопільської ОТГ, тож першим питанням порядку денного сесії було про визнання повноважень Краснопільського селищного голови.

Після отримання посвідчення голови Краснопільської ОТГ і складання присяги державного службовця, Юрій Яремчук висунув на розгляд депутатів кандидатуру Ірини Юхти на посаду секретаря Краснопільської селищної ради (нагадаємо, що І. В. Юхта до цього працювала заступником голови РДА). Оскільки більше кандидатур на посаду секретаря внесено не було, то не було й інтриги – майже одноголосно (один – проти) шляхом таємного голосування секретаря було обрано.

42491741.jpg

44976725.jpg

Після цього депутати утворили постійні комісії селищної ради, затвердили їх персональний склад та обрали голів комісій. Так, головою комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій став Віктор Мороз, головою комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища став Микола Супрун та головою комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики стала Олександра Бондар.

Депутати розглянули питання про утворення старостинських округів Краснопільської селищної ради, а також реорганізували Осоївську, Самотоївську, Осоївську, Хмелівську, Чернеччинську сільські та Угроїдську селищнуї ради шляхом приєднання їх до Краснопільської селищної ради. Також депутати того дня затвердили Положення про старосту Краснопільської селищної ради та розглянули питання про виготовлення печаток та штампів старостам старостинських округів Краснопільської селищної ради.

Не менш важливим питанням, яке виносилось на розгляд депутатів селищної ради було утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради, затвердження Положення та переліку адміністративних послуг, що надаватимуться адмінцентром.

Підводячи підсумки сесії Юрій Яремчук подякував за підтримку та закликав депутатів, старост до співпраці задля розбудови та розвитку Краснопільської громади.

 

http://krasnews.at.ua/news/krasnopilska_otg_oficijno_z_golovoju_i_sekretarem/2017-07-08-8035
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: