Кpacнoпiльcьким бiaтлoнicткaм пpиcвoїли звaння «Пoчecнoгo гpoмaдянинa мicтa Cyми»

62765318.jpg

13 серпня під час чергової сесії Сумської міської ради, троє біатлоністок – сумчанка Олена Петрова, а також уродженці Краснопілля й Почесні громадяни нашого селища сестри Віта та Валя Семеренко отримали звання «Почесного громадянина міста Суми».

До списку визначних особистостей Сум та звання «Почесний громадянин міста Суми» отримали троє сумських біатлоністок – Олена Петрова та сестри Валя і Віта Семеренко. За відповідне рішення проголосувало 43 депутати.

Нагадаємо, що Олена Петрова – українська біатлоністка, заслужений майстер спорту України. Срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано. Голова Сумського обласного відділення НОК України.

Валя Семеренко – чемпіонка Олімпійських ігор у Сочі, чемпіонка та чотириразова призерка чемпіонатів світу з біатлону, переможниця та призерка етапів кубка світу з біатлону, чемпіонка світу серед юніорів 2004 року, семиразова чемпіонка Європи.

Віта Семеренко – чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор в Сочі, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з біатлону.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: