Кpaїнa Читaлiя нa плaнeтi Лiтo

 

85842149.jpg

 

Ось і настали довгоочікувані канікули, на які з нетерпінням чекали усі дітлахи. Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно Краснопільська районна бібліотека для дітей розробляє і реалізує Програму літніх читань. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів.

Під час літніх кані¬кул діяльність Краснопільської бібліо¬теки для дітей насичена, багата та різноманітна. Вона спрямована на те, щоб грою та казкою прищепити дитині любов до книги, бо заохочення дітей до читання не з примусу, а за потребою душі – основний напрямок організації дозвілля дітей нашої дитячої бібіліотеки. Наші заходи дають позитивний результат – бібліотека залишається центром спілкування маленьких мешканців нашого селища, місцем, де вони з задоволенням змістовно проводять вільний час.

19337029.jpg

Щороку на початку літа ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі прагнуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

65420285.jpg

1 червня 2017 р. працівники Краснопільської бібліотеки для дітей прийняли участь у районному святі до Дня захисту дітей, яке пройшло на центральній площі селища. Бібліотекарі презентували виставку нових надходжень літератури «Візок чудових казок», яка викликала інтерес у дітей та їх батьків. Навіть найменші читачі з захопленням гортали сторінки книжок та журналів. То ж, з цікавою книгою почалося літо для юних читачів селища.

У Міжнародний день захисту дітей гостинно відчинила двері для малечі і бібліотека . Для учасників свята ( учнів 1 – 6 кл.) бібліотекарі підготували розважально-ігрову програму «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». В рамках програми була проведена година спілкування «Вони майбутнє України», літературна естафета «Теплим сонечком зігріте по землі крокує літо!», мультвікторина «Мандруємо казкою», бібліотечний квест «Стежками царства живої природи». У читальному залі експонувалася книжкова виставка «Ми – діти твої Україно!».

58792390.jpg

Бібліотека активно працювала з пришкільними оздоровчими таборами. Цікаво і неординарно проходили екскурсії, турніри ерудитів, конкурси, брейн-ринги, інтелектуальні ігри, серед яких година цікавих повідомлень «У долині Вітань, біля гори Чемності», бібліофорсаж «Правила руху завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду», ерудит-лото «Розумники та розумниці», гра – бесіда «Свято українських ремесел», вікторина «Країна казкова – країна книжкова», гра – подорож «Чарівна і корисна казка», екологічна година «У природі – в ріднім домі», літературна година «Душа природи – душа добра», екологічна мандрівка «Голос рідної природи серцем слухати навчись», шоу-вікторина «Зелена аптека».

Літо – чудова пора! Море вільного часу! Щоб урізноманітнити дозвілля дітей під час літніх канікул, в Краснопільській районній бібліотеці для дітей діяв літній бібліотечний кінозал «Мультяшне літо». Юні шанувальники книги мали змогу не тільки почитати цікаву книгу, чи переглянути дитячий журнал, але й познайомитися з героями казок у віртуальному світі, подивитися улюблені мультфільми. Дітлахи весело провели час, переглянули мультфільми за власними уподобаннями.
Ми щиро сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії, та отримала багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати завітавши до бібліотеки. Кожне літо бібліотека робить для своїх читачів незвичайним, незабутнім. Тому наших маленьких відвідувачів цим літом чекає ще багато цікавих пізнавально-розважальних заходів!
Л. Мироненко,
В.о. директора Краснопільської ЦБС

 

http://krasnews.at.ua/news/krajina_chitalija_na_planeti_lito/2017-07-06-8028
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: