Кpимiнaльнa xpoнiкa

До чергової частини Краснопільського райвідділу міліції надійшло повідомлення від працівника залізничної дороги про пограбування залізничного полотна.


В ході розслідування працівниками міліції було визначено, що в результаті викрадення комплектуючих залізничної колії, пошкоджено цілісність залізничного полотна, що створює небезпеку для курсування рухомого складу по колії. Та завдяки оперативності працівників залізничної дороги та працівників Краснопільського райвідділу міліції аварії не сталося.

Вже за кілька днів в ході оперативно-розшукових заходів працівниками Краснопільського райвідділу міліції було встановлено групу в кількості чотирьох осіб, які розграбовували залізничний шлях. Ними виявилися мешканці смт Краснопілля, раніше судимі за корисливі злочини. За весь час своєї злочинної діяльності на залізниці ними було викрадено 5 метрів рейок, 90 штук підкладок, 180 комплектів закладних болтів, 180 комплектів клемних болтів, що в загальній сумі становить 40340 гривень збитку.

По даному факту працівниками Краснопільського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за статтею 185 ч. 2 Кримінального кодексу України (крадіжка вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб,- карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк).

До чергової частини Краснопільського райвідділу міліції надійшло повідомлення від гр. Д, жителя села Мара Рибиця про те, що шляхом проникнення через вікно з його будинку викрали 30 000 тисяч гривень.

В ході оперативно-розшукових заходів працівниками міліції в 3-денний строк крадій був знайдений. Ним виявився односільчанин постраждалого. Під час огляду помешкання підозрюваного працівниками міліції були знайдені викрадені гроші, а підозрюваний гр. Б в свою чергу зізнався у скоєному правопорушенні.

Наразі кримінальне провадження за статтею 185 ч. 3 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років) направлено до суду.

Постраждалий гр. Д висловлює вдячність за мобільність, високий професіоналізм та відповідальний підхід до свого обов’язку оперуповноваженому КМСД Краснопільського РВ Монастирьову С.В., старшому ДІМ Краснопільського РВ Луцковському Д.О. та слідчому Краснопільського РВ Оломпієвій І.В.
Т. Пахомова
Інспектор по РН та ГФ Краснопільського РВ

http://krasnews.at.ua/news/kriminalna_khronika/2015-10-08-5516

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: