Краснопільщина: Проект «Голос крові: ми –Українці!»

На виконання наказу Департаменту освіти і науки №651-ОД від 15.12.2016р. «Про обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект «Голос крові: ми – Українці!», з метою залучення учнівської молоді до активних форм історико-краєзнавчої, пошуково-дослідницької, волонтерсько-благодійної роботи, удосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління заклади загальної середньої освіти району з січня 2017 року працюють за напрямами даного проекту.

23 січня 2019 року відбулася педагогічна платформа, відповідальних в закладах освіти району за реалізацію обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми- Українці!».

Для участі в платформі кожен представник навчального закладу підготував звіт про проведену роботу за напрямами проекту: пошуково-дослідницьким «Не забувайте незабутнє і не знецінюйте коштовне», художньо-мистецьким «І в Україні серцю миле все», волонтерсько-благодійним «Лише тим історія належить, хто за неї бореться й живе», національно-родинним «Без роду немає народу», які підтверджені мультимедійними презентаціями, звітами-постерами.

Підводячи підсумки педагогічної платформи методист РМК Середа Н. відмітила, що в процесі виконання завдань його учасники долучилися до вивчення історичної та культурної спадщини Сумщини, збору матеріалів про національні мистецькі традиції рідного краю, участі в презентаційних, конкурсних, благодійних заходах, акціях благочинності й милосердя тощо. За цей період у закладах загальної середньої світи проводились виховні заходи за напрямами Проекту та проведено 11районних конкурсів. Учасниками районних заходів стало понад 150 дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти району. Найактивніші з них представляли результати своєї навчально-творчої, пошуково-дослідницької роботи на районній краєзнавчій конференції «В подорож по Краснопільщині» на якій учні звітували про результати участі у Всеукраїнській експедиції «Моя Батьківщина – Україна» та за напрямом «Герої сучасності – серед нас».

Переможці районних конкурсів брали участь в заходах обласного рівня, що проводилися в межах Проекту, взяли участь 5 чоловік, з них переможців – 3.

Учасники педагогічної платформи окреслили питання щодо реалізації Проекту, на які необхідно звернути увагу, сприяти їх вирішенню.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: