Краснопільська ОТГ зустрічає олімпійський день

18 червня в селищі Краснопілля відбулися змагання з легкої атлетики, присвячені Олімпійському дню, організовані Краснопільською селищною радою. На площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку зібралися любителі спорту та спортсмени різних вікових категорій. Приємно відзначити, що цього річ учасників змагань побільшало.

Учасників змагань привітали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко. Вони побажали учасникам завжди бути здоровими, дотримуватися здорового способу, а головне легкого старту та переможного фінішу.

  • Краснопільщина має міцні спортивні традиції, чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Наш обов’язок – продовжувати ці славні традиції та створювати всі належні умови для всебічного розвитку нашої молоді, – зазначив Юрій Яремчук.

До привітань також доєднався голова районного осередку НОК України Юрій Ноженко, який ознайомив всіх учасників з програмою заходу.

Спортивні змагання почалися наймолодшими учасниками змагань – вихованцями закладів дошкільної освіти з бігу на 30 м. Учні початкових класів змагалися на дистанції 30 та 60 м, 100 м – долали учні 7-8 класів, старшокласники, чоловіки та жінки долали – 500 м. Завершилися змагання змішаною естафетою 4 х 200 м.

Всі 143 учасники змагань отримали спеціальні пам’ятні листівки та солодкі подарунки, призери та переможці змагань отримали медалі, грамоти, соки та пам’ятні сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

З упевненістю можна засвідчити, що в цей день перемогли всі, хто долучився до здорового способу життя та розділяє олімпійські ідеали.

Інформація Краснопільської ОТГ.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: