Кypc пcиxoлoгiчнoї peaбiлiтaцiї тa caнaтopнo-кypopтнe лiкyвaння для yчacникiв AТO

Управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації здійснює направлення учасників бойових дій інвалідів війни, із числа учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію.

Пропонується 13 реабілітаційних установ за вибором учасників АТО: ДП «Клінічний санаторій» «Курорт Березівські мінеральні води» Харківська область, ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» Одеська область, ТОВ санаторій «Феофанія» м. Київ, Менський санаторій «Остреч» Чернігівська область, КЗ «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавська область, Миколаївський обласний госпіталь ветеранів війни Миколаївської обласної ради, ТОВ «Інститут прикладної кріології» м. Харків, ТОВ «Київ+» Львівська область, ДП санаторій «Новомосковський» Дніпропетровська область, ТОВ «Віасана» Тернопільська область, ДП санаторно-оздоровчий комплекс «Джерельце» Рівненська область, КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненська область, ТОВ «Трускавецьінвест».

Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають індивідуальні та групові зустрічі з психологами у функції яких входить психологічна діагностика та консультування, а також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам’яток природи, спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів залежно від індивідуальних побажань, отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи.

Також управління здійснює організацію оздоровлення зазначеної категорії громадян в санаторно-курортних закладах відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 та згідно медичних рекомендацій в порядку черговості та в міру надходження путівок.

Для забезпечення санаторно-курортною путівкою та отримання реабілітаційних послуг учаснику АТО або законному його представнику, особа якого посвідчується паспортом необхідно подати до управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації заяву та відповідний пакет документів:
– посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
– документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
– медична довідка з лікарні форми 070-о (подається тільки для забезпечення санаторно-курортною путівкою);
Курс реабілітації складає 14 днів.

Термін санаторно-курортного лікування – 18 днів.

За довідками звертатися до управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації за адресою: смт. Краснопілля, пров. Шкільний,2, тел. 7-22-58

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: