«ЛACКAВO ПPOCИМO»

 

 

08822425.jpg

 

Днями на центральній площі Краснопілля відбувся День відкритих дверей Центру дитячої та юнацької творчості “Ласкаво просимо у гуртки”. Метою заходу – створення ефективного позашкільного середовища, спрямованого на реалізацію культорологічної, виховної, соціально-реабілітаційної функції позашкілля, забезпечення права дітей і молоді на здобуття позашкільної освіти.

Основні напрями навчально-виховної діяльності закладу: еколого-натуралістичний, художньо-естетичний, декоративно-ужитковий, туристсько-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний та науково-технічний. Їх реалізація здійснюється через роботу 103 гуртків, у яких під керівництвом 79 педагогів займаються 1543 вихованці.

Вихованці демонстрували глядачам свої здібності, набуті навички і досягнення у гуртках різних напрямів – мелодійний і дзвінкий спів, запальний танок. Всі бажаючі, а особливо діти, брали участь у майстер-класах, які проводилися за різними техніками декоративно-ужиткової творчості. Не залишилось жодного байдужого з тих, хто завітав на цей захід.

21078585.jpg

39230060.jpg

33554429.jpg

За творчі досягнення та активну участь у житті закладу вихованці вокального колективу «Перлинка» (кер. І. Акименко), хореографічних – «Щасливе дитинство» (кер. В. Ушкалова) та «Доміно», (кер. С. Гриценко та Л. Петрова), «Чарівна намистинка» (кер. О. Овєчкіна), «Сувенірчик» (кер. Ю. Гусак), «Умілі ручки» (кер. С. Лебеденко), нагороджені грамотами ЦДЮТ.

Двері Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості відчинені кожного дня! Чекають затишні кабінети, друзі та вчителі! Приєднуйтесь і ви до нас! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом з нами!

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: