Лeгкoaтлeтичний пpoбiг, пpиcвячeний 71 piчницi Визвoлeння Укpaїни вiд фaшиcтcькиx зaгapбникiв

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. 14446980.jpg

Вже стало традицією в ці дні проводити легкоатлетичний пробіг, присвячений цій визначній даті в історії нашої країни. Так, 31 жовтня 2015 року, в сонячний суботній день, на центральній площі селища Краснопілля зібралися члени клубу любителів бігу «Явір» для того, аби вшанувати пам’ять тих, хто боронив рідну країну від фашистських загарбників, хто приклав титанічних зусиль, аби звільнити рідну землю від окупантів.

63633968.jpg

Легкоатлети стартували від центральної площі селища та пробігли коло через вулиці Слави, Перемоги, Вокзальній, Жовтневій та Сумській.

Під час пробігу легкоатлети в руках тримали державний прапор України та прапор Краснопільського району.

Після закінчення пробігу легкоатлети були нагороджені пам’ятними листівками та сувенірними магнітами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.
К. Бабич
головний спеціаліст відділу освіти,
молоді та спорту РДА

http://krasnews.at.ua/news/legkoatletichnij_probig_prisvjachenij_71_richnici_vizvolennja_ukrajini_vid_fashistskikh_zagarbnikiv/2015-11-03-5642

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: