«МAГIЯ ТAНЦЮ» У CУМAX

 

 

69225563.jpg

 

Нещодавно відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Магія танцю». Одночасно це перший етап грандіозного танцювального проекту «Dance-fest» за звання найтанцювальнішого міста Сумщини.

У конкурсній програмі обласного етапу взяли участь 46 хореографічних колективів – це понад 900 юних танцюристів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, які є переможцями міських і районних етапів фестивалю.

Колективи презентували свою майстерність за трьома віковими групами: молодша – діти від 7 до 10 років; середня – діти від 10 до 14 років; старша – учнівська молодь від 14 до 18 років,

за 2-ма рівнями виконавської майстерності: вищим та основним у таких номінаціях: класичний танець; сучасний танець;
естрадний танець.

Атмосфера конкурсу хвилювала, тривожила, захоплювала і надихала. Понад 6 годин танцювального марафону проминули на одному подиху. Шквал музики, різнобарв’я сценічних костюмів, майже тисяча дитячих облич і посмішок.

Учасники обласного етапу представили сюжетні постановки, хореографічні композиції у різних стилях: сучасний танець, класичний танець, балет, джаз-танець, модерн-танець, contemporary, бродвейський джаз – танець, джаз-модерн танець, рок-н-ролл, кантрі, belly dance, чарльстон тощо.

За підсумками обласного етапу переможці нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, пам’ятними статуетками. Поповнив свою колекцію відзнак і представник нашого району, переможець районного етапу – хореографічний колектив «ДОМІНО» (керівник ГРИЦЕНКО Світлана) Центру дитячої та юнацької творчості. З композиціями «Діти проти війни» і «Час танцювати» вони вибороли ІІІ місця у своїх номінаціях і вікових категоріях. Черговий приз взято, але колектив на цьому не зупиниться: треба рухатись далі і отримувати нові перемоги. А значить – працювати, працювати, працювати… Натхнення вам, юні таланти!
І. Савченко,
методист ЦДЮТ

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: