МAЙБУТНЄ ВAPТO ПЛAНУВAТИ

14 червня 2016 р. працівниками Краснопільського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Сумській області спільно з працівниками Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором відділу ювенальної превенції превентивної діяльності поліції Краснопільського ВП ГУНП, з метою пропаганди здорового способу життя неповнолітніх, які вчинили кримінальні правопорушення, була організована зустріч з лікарем акушер-гінекологом Краснопільської ЦРЛ Двоєглазовою Іриною Юріївною та проведено бесіду на тему: «Майбутнє варто планувати».

Під час зустрічі Ірина Юріївна розповіла про репродуктивне здоров’я підлітків і наголосила, що до його порушення можуть призвести безвідповідальне ставлення до себе і свого партнера, відсутність аналізу наслідків своїх дій, неправильне інформування про способи й методи профілактики небажаної вагітності, про запобігання інфекцій, що передаються статевим шляхом. Також, відзначила як впливає нікотин, алкоголь та наркотики на організм людини.

В цілому, зустріч пройшла у формі запитань і відповідей, особливо активно цікавились видами та засобами сучасних методів контрацепції, та їх дією на організм людини.
Інф.Краснопільського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

http://krasnews.at.ua/news/majbutne_varto_planuvati/2016-06-14-6491

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: