Мicячник дopoжньoгo pyxy

8 серпня 2016 року відбулася селекторна нарада керівництва Головного управління Національної поліції в Сумській області. В ній приймали участь т.в.о. начальника Краснопільського відділення поліції Костянтин Заіка, керівництво відділення та заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Ірина Юхта.

Одним з питань наради було обговорення організації проведення на території області загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху. З метою покращення ситуації з актуального питання, Костянтин Заіка виніс пропозицію щодо можливого встановлення пристроїв примусового зниження швидкості – «лежачих поліцейських» поряд з навчальними закладами, лікарнями та місцями значного скупчення людей. На цю пропозицію керівництво Краснопільської РДА відреагувало позитивно. В майбутньому планується винесення даного питання на сесії.

На території району поліцейськими відділення спільно з членами громадських формувань планується проведення рейдів на вихідних та в святкові дні з метою підтримки публічної безпеки та порядку.

Також правоохоронці звертають увагу власників гужового транспорту, велосипедистів, пішоходів та погонщиків великої рогатої худоби на дотримання ними правил та безпеки дорожнього руху.

– Краснопільське відділення поліції та керівництво Краснопільської РДА, селищних та сільських рад й надалі планує співпрацювати в цьому напрямку заради збереження життя й здоров’я українських громадян, їх дітей – кожного, хто є учасником дорожнього руху – коментує Костянтин Заіка.
Т. Пахомова,
інспектор Краснопільського ВП

http://krasnews.at.ua/news/misjachnik_dorozhnoro_rukhu/2016-08-10-6693

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: