МИКOЛA КЛOЧКO: «НIXТO НE МAЄ ПPAВA CТAВИТИ ПIД ЗAГPOЗУ ПOЧAТOК OПAЛЮВAЛЬНOГO CEЗOНУ»

Голова облдержадміністрації порадив голові Краснопільської райдержадміністрації Юрію ЯРЕМЧУКУ звернутися до правоохоронних органів щодо недобросовісних постачальників твердого палива в бюджетні заклади області

«Нам необхідно знаходити механізми, як боротися із недобросовісними постачальниками. Адже не припустимо, щоб будь-яке підприємство ставило під загрозу початок опалювального сезону в бюджетних закладах області», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Окрім означеної проблеми, Юрій Яремчук під час звіту на апаратній нараді про соціально-економічний стан району наголосив на готовності навчальних закладів Краснопільщини до 1 вересня.

«Усі навчальні заклади району готові розпочати свою роботу з 1 вересня, – повідомив посадовець. – Наразі ми закінчуємо ремонтні роботи по двох об’єктах освітньої галузі. Зокрема, харчоблок у Ряснянській школі не працював 15 років, сьогодні ми виділили кошти з районного бюджету, допомогли аграрії і вже восени діти харчуватимуться у відремонтованій їдальні. Закінчуємо роботи і в приміщенні початкової ланки Краснопільської гімназії. Підручниками всі школи району теж будуть забезпечені до початку навчального року» – повідомляє сайт Сумської ОДА.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: