Мiнi-яpмapкa вaкaнciй

36029281.jpg

Одним із ефективних методів співпраці служби зайнятості з роботодавцями є організація і проведення ярмарків вакансій. Головним завданням таких заходів є допомога безробітним знайти роботу, а роботодавцям – кваліфікованих працівників.

Намагаючись якнайшвидше допомогти підприємствам укомплектувати вакансії, фахівці служби зайнятості 8 вересня 2015 року в приміщенні Краснопільського районного центру зайнятості провели міні-ярмарку вакансій за участю Сумського слідчого ізолятору управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області, де були присутні 16 безробітних, в тому числі внутрішньо переміщена особа.

Відкрила захід директор Краснопільського РЦЗ – Акименко Галина Федорівна, яка розповіла учасникам про мету заходу та побажала шукачам роботи та роботодавцю знайти один одного та зупинилась на виконанні поставлених завдань.

31929266.jpg

На міні-ярмарку вакансій Сумський слідчий ізолятор представляли: заступник начальника СІЗО – Горовий В.А.; начальник відділу по роботі з персоналом – Лупійов І.В.; начальник медчастини СІЗО – Шевченко О.В.; в.о начальника відділу режиму та охорони – Матвієвський В.А.; старший інспектор відділу СВ та ПР – Рудика А.А., які надали вичерпну інформацію щодо умов праці, графіку роботи, оплати праці та пільг, що надаються працівникам установи, ознайомили запрошених з основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби в органах пенітенціарної системи, тощо.

Подібні заходи мотивують незайнятих громадян до трудової діяльності, дозволяють їм упевнитися у власних силах та професійних якостях, а роботодавцям – укомплектувати штат своїх підприємств. Бажаючих працювати запросили на співбесіду.

Захід сприяв прямому контакту тих хто пропонує роботу та тих хто її шукає.

Н. РОЗУМНИХ,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: