Міжнародний день медичної сестри відсвяткували на КраснопільщиніВ рамках святкування міжнародного дня медичної сестри, у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний щорічний концерт-привітання, куди були запрошені кращі медичні сестри КНП «Краснопільська ЦРЛ».
Привітати усіх присутніх на заході завітали представники районної влади: заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій Петров.
«Можна багато говорити про роль медичної сестри в системі охорони здоров’я, однак я б хотів простими словами подякувати Вам за вашу невтомну працю, – зазначив у вітальному слові І.В. Гавенко. – Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання душі. Ті, хто обрав собі таку професію, не зважаючи ні на що, віддають себе людям. Нехай Ваш благородний фах сприятиме людям у збереженні одного з найцінніших благ – здоров’я, нехай майстерність супроводжуватиме кожен ваш професійний крок, нехай людська вдячність і любов повертається сторицею та Божою благодаттю Вам та Вашим родині», – зазначив Іван Васильович.
Святковий захід продовжили виступи аматорів Краснопільської сцени.
З нагоди свята почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри були нагороджені старша сестра медична хірургічного відділення КНП “Краснопільська ЦРЛ” Анастасія Дудченко та головна медична сестра КНП “Краснопільська ЦРЛ” Валентина Почтарьова.

Інформація Краснопільської районної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: