Мiжшкiльнi змaгaння зi cпopтивнoгo тypизмy

Давно вже вважається, що центром туристичного спорту є село Запсілля. От і нещодавно на його території було проведено змагання зі спортивного туризму. До участі були запрошені команди з Миропільського НВК, Запсільського НВК, МолорибицькогоНВК, Великорибицького НВК, Сіннівського НВК. Команди були добре підготовлені своїми наставниками: Пуляхом В.С.,Скрипкою А.В., Дяченком В.С., Мотузним М.М., Карпенком Ф.І. 22540697.jpg

Кожна команда складалась із п’яти учасників: чотири хлопці та одна дівчина. Учасники були налаштовані на перемогу і показали всі свої знання та вміння. Наставники разом з командами підготували безпечну трасу для проведення змагань.

Змагання розпочалися з проходження етапу «Навісна переправа» через річку Псел. Потім по «Перилам» учасники поверталися на іншу сторону річки і мчали до іншого етапу під назвою «Траверс»(підйом вгору по двох паралельно натягнутих мотузках), в кінці цього етапу їх чекав спуск на спеціальному пристрої – «Дюльфері».

Стрілки на секундомірі зупинилась в той час коли останній учасник команди перетнув фінішну лінію, до якої команда мчала з останніх сил.

Призові місця, згідно результатів змагань, розподілились наступним чином:03495100.jpg
І місце – Миропільський НВК;
ІІ місце – Малорибицький НВК;
ІІІ місце – Запсільський НВК;
ІV місце – Сіннівський НВК;
V місце – Великорибицький НВК.

26862697.jpg

94152808.jpg

Переможці були визначені і нагороджені грамотами та солодкими подарунками. В кінці змагань кожна команда відвідала смачної ухи від «майстершефа» Мотузного М.М., за що йому величезна подяка.
Дякуємо за підтримку спонсору змагань М. П. Калініченку.

Команди отримали море вражень та позитивних емоцій від спілкування з друзями біля багаття на свіжому повітрі.
В. Пулях.
http://krasnews.at.ua/news/mizhshkilni_zmagannja_zi_sportivnogo_turizmu/2015-11-03-5640

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: