Миколай мандрує світом – подарунки роздає

19 грудня завітав святий Миколай і до Краснопільського психоневрологічного інтернату. Образ цього святого тісно пов’язаний з дитинством, коли він невидимо вночі з’являється і кладе під подушку дітям бажаний пордарунок.

Але наші підопічні цього не знали, адже більшість їх виросли в інтернатах, не маючи сім’ї. А підопічні похилого віку взагалі свого дитинства не пам’ятають. Тож святу Миколая раділи як діти. Особливим воно було для десяти підопічних з ім’ям Микола та Білозуба Олега, якуому в цей день виповнилося 49 років.Присутніх у залі привітав директор установи Демченко Г.Х. з ініціативи якого і проводилось це свято, та святий Миколай
(підопічний М.Литвинов). Вони побажали мешканцям інтернату та працівникам усіляких гараздів, миру, здоров’я, доброї долі та благословення Божого.

Для святого Миколая підопічні співали веселі пісні, розповідали гуморески, читали вірші. Свято закінчилося подарунками які кожному підопічному святий Миколай.


Святкового, піднесеного настрою у цей день додала красуня ялинка, яка була встановлена у приміщенні клубу та яка нагадала, що незабаром прийде Новий 2019 рік.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: