На базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар-практикум

16 жовтня на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар-практикум для вчителів трудового навчання на тему: «Особливості використання проектних технологій на уроках трудового навчання».

Директор Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Кравченко провела презентацію закладу та окреслила пріоритетні напрямки роботи школи.

Методист з трудового навчання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Ірина Коренева у своєму виступі наголосила, що трудове навчання є надзвичайно важливим предметом, а проектні технології дозволяють учням проявити свою творчість, нестандартність мислення та талант.

Про проектні технології на уроках трудового навчання у закладах освіти Краснопільської селищної розповіла завідувач методичним кабінетом відділу освіти Віра Бесараб, а результати цієї діяльності гості мали змогу побачити під час виставки учнівських робіт «Вернісаж талантів».

У ході семінару вчителі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Корнієнко та Олександр Дубина провели майстер-класи «Виготовлення панно «Троянда» в техніці кінусайга» і «Органайзер-підставка під канцелярське приладдя». Учасники з великим задоволенням опановували нові цікаві техніки та виготовили чудові вироби.

Методист методичного кабінету Юлія Завгородня розповіла про один з перспективних напрямів ІКТ в освіті – мобільні технології, зокрема використання QR-кодів та провела з присутніми інтерактивну гру.

По завершенню роботи були висловлені пропозиції та побажання учасникам семінару та надано методичні рекомендації.

Інформація Відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: