Нa «Copoки» y Гpaбoвcькe…

22 березня у Грабовському НВК відбулася традиційна зустріч з учнями Ільок-Пеньковської школи Російської Федерації. Вже більше 10 років триває тісна дружба і співпраця між цими навчальними закладами.

25894248.jpg

Як відомо, 22 березня – це свято Сорока Святих. Це і стало приводом для чергової зустрічі. Гості завітали якраз у розпал свята зустрічі птахів. Далі відвідали храм Петра і Павла.

Короваєм гостей запросили до затишної, святково прибраної зали. Гості розмістилися за столами, головною окрасою яких були печені сороки української та російської випічки.

Учасників заходу вітали методист відділу освіти Краснопільської райдержадміністрації Середа Н.І., та заступники директора Грабовського НВК Шалашенко В.І. та Котенко С.В.

43433972.jpg

Г.М. Радченко, керівник групи делегації з Російської Федерації, розповіла про історію цього свята, а юні краєзнавці-етнографи члени міжнародного табору «Стежка» обмінялися своїми знаннями про традиції відзначення цього свята, як в Україні, так і в Російській федерації. Учні-господарі показали концертну програму, яка припала всім до душі. Цікавинкою свята стали ігри, конкурси та веснянки, в яких активну участь брали учні дружніх шкіл.

Зустріч, як завжди, залишила приємне враження. Впевнені, ця дружба триватиме й надалі.

А. Гапієнко,
педагог-організатор.

http://krasnews.at.ua/news/na_soroki_u_grabovske/2012-03-27-1627
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: