НA CУМЩИНI OГOЛOШEНO КOНКУPC З ВIДБOPУ POЗВИТКOВИX ПPOEКТIВ, ЩO PEAЛIЗУЮТЬCЯ В PAМКAX ДOГOВOPIВ CПIВPOБIТНИЦТВA OТГ

Учасниками конкурсу можуть бути сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад Сумської області, якими укладено договори про співробітництво між ОТГ

Проведення конкурсу з відбору розвиткових проектів, що реалізуються в рамках договорів співробітництва територіальних громад, призначено на 10 годину 22 лютого цього року. Конкурс відбудеться за адресою: місто Суми, площа Незалежності, 2, 6-й поверх, к. 115.

Для участі у конкурсі учасники не пізніше, ніж 15 лютого 2018 року (включно), повинні подати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації наступні документи:

заяву про участь у конкурсі;

рішення місцевих рад об’єднаних територіальних громад про виділення коштів на реалізацію поданих на конкурс проектів;

договір співробітництва (укладений та зареєстрований відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад»).

Зазначаємо, що до участі у конкурсі не допускаються проекти, заявники по яких не надали усі необхідні документи.

Конкурс призначено спільним розпорядженням голови облдержадміністрації і голови обласної ради від 19.01.2018 № 29-ОД/6 «Про обласну комісію з відбору розвиткових проектів, що реалізуються в рамках договорів співробітництва територіальних громад, та призначення конкурсу».

Порядок співфінансування розвиткових проектів, що реалізуються в рамках договорів співробітництва об’єднаних територіальних громад, за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, затверджений рішенням Сумської обласної ради від 20.12.2017 «Про обласну програму підтримки співробітництва об’єднаних територіальних громад на 2018-2019 роки» (можна ознайомитися ТУТ: https://sorada.gov.ua/dokumen….367-skl) .

Телефони для довідок: (0542) 62 08 16; (0542) 63 28 33.

 

http://krasnews.at.ua/news/na_sumshhini_ogolosheno_konkurs_z_vidboru_rozvitkovikh_proektiv_shho_realizujutsja_v_ramkakh_dogovoriv_spivrobitnictva_otg/2018-01-24-9077

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: