Нa Cвяткoвe ycтaвнe бoгocлyжiння дo Cвятo-Уcпeнcькoгo xpaмy

у день Святої Трійці, на святкове уставне богослужіння до Свято-Успенського храму смт Краснопілля зібрався численний народ Божий – жителі та гості селища. 66271774.jpg

Після Божественної літургії була відслужена велика вечірня з коліноприклоненними молитвами, освячені принесені букети квітів та зелені. Настоятель церкви протоієрей Іоанн Дубляк привітав присутніх зі святом, розповів про його сутність і значення для кожного православного християнина. Побажав усім благодаті Божої та миру в душі та у державі. Наостанок на честь свята відбулося помазання освяченим єлеєм.

20 червня 2016 р., коли Православна Церква відзначає день Святого Духа, у Свято-Успенському храмі була звершена Божественна літургія, після якої відбувся молебень з водосвяттям.

50172160.jpg

Протягом святкових днів була організована роздача просвітницького матеріалу «Українська Православна Церква: МІФИ та ІСТИНА», у якому докладно, на основі офіційних документів та коментарів, історичних подій та висловлювань представників Канонічних Помісних Православних Церков світу спростовуються міфи та стверджується істина щодо сучасного життя Української Православної Церкви.
Інф. прес-центру Краснопільської
Свято-Успенської церкви

http://krasnews.at.ua/news/svjatkove_ustavne_bogosluzhinnja_do_svjato_uspenskogo_khramu/2016-06-27-6533

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: