Нa Cyмщинi вiдбyвaютьcя кaдpoвi пpизнaчeння в peopгaнiзoвaниx пoдaткoвиx iнcпeкцiяx

Починаючи з лютого поточного року на Сумщині триває реорганізація податкових інспекцій.
Так, Глухівську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Сумській області приєднано до Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Сумській області. Сумську ОДПІ приєднано до Державної податкової інспекції у м. Сумах.

У ході реорганізації Кролевецьке та Путивльське відділення Глухівської ОДПІ включено до складу Конотопської об’єднаної державної податкової інспекції . Відповідно Білопільське та Краснопільське відділення перейшли теж до ДПІ в м. Сумах. З огляду на територіальну доцільність Лебединське відділення включено до складу Охтирської ОДПІ.

Голова ДФС України Роман Насіров 1 червня 2016 року провів відповідні кадрові призначення.

У ДПІ у м. Сумах призначено заступником начальника Бика Сергія Володимировича, заступником начальника – начальника Краснопільського відділення Володимира Миколайовича Гулого, заступником начальника – начальника Білопільського відділення призначено Попович Олену Михайлівну.

У Конотопській ОДПІ призначено заступником начальника – начальника Путивльського відділення Головінського Миколу Миколайовича, заступником начальника – начальника Кролевецького відділення Сокола Сергія Вікторовича.

Ткаченко Тетяна Анатоліївна очолить Глухівське відділення Шосткинської ОДПІ.

Процес оптимізації чисельності фіскальних органів на Сумщині триває. На сьогодні скорочено працівників на 39 % – з 1179 осіб до 718 – повідомляє сайт Територіальні органи ДФС у Сумській області

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: