Нa Cyмщинi opyдyють шaxpaї — oщaдбaнкiвцi

34932297.jpg

Масовій атаці телефонних шахраїв піддалися переселенці в Сумській області. В один день практично всі вони отримали смс-повідомлення про те, що їхні картки, нібито, заблоковані Ощадбанком.

Причому, їх отримали навіть ті, хто ніколи не був клієнтом Ощадбанку і не отримував ніяких виплат від держави — ні пенсій, ні компенсації на оплату комунальних послуг. Один переселенець, в порядку експерименту, зателефонував за вказаним номером і отримав від шахрая детальну «інструкцію», за яким номером та які дані передати для того, щоб картка була «розблокована». На якомусь етапі розмови шахрай зрозумів, що його викрили і перервав спілкування. Відомо, що напередодні подібні ситуації спостерігалися в Луганській, Донецькій, Харківській областях.

Ощадбанк опублікував роз’яснення з даного приводу. Як повідомила прес-служба, співробітники банку ніколи не інформують своїх клієнтів по телефону про те, що відбувається з їхніми картками і рахунками. Вся інформація повідомляється конфіденційно при особистому зверненні. Які б питання не задавали вам уявні «співробітники» Ощадбанку, там рекомендують не відповідати на них і відразу ж звернутися за телефоном 0 800 210 800. Це телефон контакт-центру Ощадбанку.
Джерело: lg-news.net

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: