Нa кoнтpoлi пpoгpaмa “Мoлoдь Кpacнoпiльщини”

82564963.jpg

Про заходи по виконанню районної програми “Молодь Краснопільщини” на 2011-2015 роки на території Ряснянської сільської ради, проінформувала секретар цієї ради Тетяна Рева на Дні контролю при голові районної ради.

По даному питанню Тетяні Іванівні було що сказати, адже це одна з кращих сільських рад району, де про молодь турбуються і створюють всі належні умови для її культурного, духовного та спортивного розвитку.

Молодь села бере активну участь у проведенні всіх заходів не лише в рамках територіальної громади а і на районному та обласному рівнях де завойовують призові місця. В освітніх закладах працюють спортивні секції з волейболу та баскетболу, молодіжна футбольна команда приймає активну участь у турнірних змаганнях.

У виконавчому комітеті ради створено банк даних на молодь схильну до правопорушень та деструктивні сім’ї з якими також проводиться відповідна робота. Слід відмітити, що сільська рада надає допомогу в першочерговому працевлаштуванні молоді, яка залишається на селі і шукає роботу, залучає молодь до розвитку волонтерського руху, виділяє кошти на проведення заходів та придбання костюмів. Всього по Ряснянській територіальній громаді нараховується майже 150 чоловік молоді віком від 18 до 35 років та дітей 153 чоловіки, в т.ч. -54 дошкільнят. А отже, у села є майбутнє.

Підводячи підсумок заходу голова районної ради Віталій Савоненко в свою чергу поцікавився, чи проведено частковий ремонт покрівлі у сільському клубі (заміна декількох листів шиферу), чи проведений інтернет, як то було обіцяно, чи діє кімната для проведення обряду хрещення новонароджених діток у храмі с. Земляне?

Отримавши відповіді Віталій Олексійович подякував Ряснянській сільській раді за плідну роботу та побажав подальших успіхів в розвитку територіальної громади.
Інф. районної ради.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: