Нa Кpacнoпiльщинi дiти oтpyїлиcя чaдним гaзoм (OНOВЛEНO)

4 листопада о 08:45, надійшло повідомлення до оперативно-координаційного центру Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, що 3 листопада о 20:00, до Краснопільської центральної районної лікарні госпіталізовано мешканців с.Михайлівка: 2 хлопчика (2010, 2013 р.н.), 2 дівчинки (2011, 2014 р.н.). Діагноз: легке отруєння чадним газом.

Про це повідомляє правління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

За попередніми даними, діти увечері залишились без нагляду. О 19:50 мати повернулась додому та виявила задимлення в кімнаті, у якій знаходились діти з ознаками погіршеного стану здоров’я. Вона одразу викликала екстрену медичну допомогу.

Зі слів жінки, діти гралися подушкою, яка потрапила на опалювальну піч і почала тліти. На даний час постраждалі знаходяться в дитячому відділенні ЦРЛ, стан їх здоров’я лікарі оцінюють, як задовільний.

Отже, так коментує ситуацію Державна служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, натомість маємо свідчення очевидців, які кардинально відрізняються. Так, до голови Краснопільської селищної ради І. П. Хомічова зателефонувала депутат селищної ради Н. П. Кладієнко з повідомленням, що в одному з будинків села малолітні діти стукають у вікна. У свою чергу селищний голова звернувся до новообраного депутата районної ради Г. М. Маслюка та директора Краснопільського РЦ СССДМ Т. Г. Шевченка, які виїхали на місце і зрозумівши, в чому справа, винесли напівпритомних дітей на вулицю і о 18-15 викликали “швидку” допомогу. На момент госпіталізації дітей матері, як зазначється у повідомлені вище, на місці пригоди не було.

 

 

http://krasnews.at.ua/news/na_krasnopilshhini_diti_otrujilisja_chadnim_gazom/2015-11-04-5650
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: