Нa Кpacнoпiльщинi пpикopдoнники зaтpимaли двox yкpaїнцiв з нapкoтикaми

Двох українців з наркотичною речовиною затримали 8 жовтня на російсько-українському кордоні військовослужбовці відділу «Краснопілля» Сумського загону.

У ході реалізації отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль, який очолив дільничний інспектор прикордонної служби, під час перевірки держкордону на напрямку між українським населеним пунктом Тур’я і російським Прилєсье, в декількох метрах від кордону затримав автомобіль ВАЗ, в салоні якого знаходилися двоє громадян України без документів. Під час зупинки транспортного засобу чоловіки намагалися викинути пакет з речовиною рослинного походження.

В ході огляду автомобіля правоохоронцями за сонцезахисним козирком і на сидінні було виявлено ще два пакети з речовиною рослинного походження. Крім того, в кишені одного з чоловіків знаходився пакет з фольги, в якому знаходилося насіння, можливо наркотичних рослин.

Зараз на 25-ти- і 19-річного чоловіків складені відповідні матеріали про адміністративне правопорушення, а виявлену «травку», загальна вага якої склав близько 100 грам, в установленому порядку передано працівникам міліції. У Краснопільський райвідділ УМВС України в Сумській області направлено повідомлення про протиправне дії, що містять ознаки кримінального злочину, передбаченого ст. 309 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

 

http://krasnews.at.ua/news/na_krasnopilshhini_prikordonniki_zatrimali_dvokh_ukrajinciv_z_narkotikami/2015-10-10-5518
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: