Нa Кpacнoпiльщинi пpикopдoнники зaтpимaли «УAЗ», зaпaкoвaний мoбiльними тeлeфoнaми тa мeдикaмeнтaми

92727215.jpg

Автомобіль «УАЗ Хантер», вщент завантажений коробками з мобільними телефонами та медикаментами, затримали учора на українсько-російському кордоні прикордонники Сумського загону.

У ході проведення спеціальних заходів, направлених на протидію незаконному переміщенню через державний кордон України товарів та вантажів, оперативні співробітники прикордонного відомства отримали інформацію про підготовку до протиправної діяльності. Для реалізації інформації також були залучені співробітники СБУ, а даний напрямок посилили додатковими прикордонними нарядами.

За деякий час прикордонний патруль здійснюючи перевірку держрубежу на напрямку між російським населеним пунктом Ілльок-Піньковка та українським Пушкарне помітив рух транспортного засобу. Правоохоронці відразу організували переслідування автомобіля, під час якого водій-втікач не справився з керуванням та зіткнувся з деревом. Не бажаючи спілкуватися з правоохоронцями, водій вдався до втечі.

96883333.jpg

Оглядаючи «УАЗ», охоронці кордону виявили в ньому 1 ящик з медичними препаратами різних найменувань та 39 ящиків з мобільними телефонами, загальна кількість яких сягала майже 1950 штук. Попередня вартість даного товару може становити близько 1 мільйона гривень.

Про те, що правопорушники заздалегідь готувалися до незаконного переміщення цього вантажу через кордон, свідчить наявність на транспортному засобі номерних знаків, які були виготовлені на звичайному картоні.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем встановленим порядком передано працівникам фіскальної служби. Крім того, встановлюється коло осіб, які причетні до даної протиправної діяльності – повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

 

http://krasnews.at.ua/news/na_krasnopilshhini_prikordonniki_zatrimali_uaz_zapakovanij_mobilnimi_telefonami_ta_medikamentami_video/2015-12-18-5839
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: