Нa Кpacнoпiльщинi зaтpимaли aвтo c живим cюpпpизoм

У Краснопільському районі прикордонники Сумського загону в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон 2016» припинили спробу незаконного переміщення через кордон коней і великої рогатої худоби.
s03269128.jpg
В ході реалізації заздалегідь отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд неподалік від українсько-російського державного кордону на околиці населеного пункту Грабовське виявив і затримав два автомобіля Mercedes-Benz української реєстрації та трьох громадян України.

В одному з автофургонів знаходилися 12 коней, в іншому – дві голови великої рогатої худоби. Будь-які товаро-супровідні документи на живий товар у чоловіків були відсутні. Попередньо встановлено, що громадяни придбали коней в одному з населених пунктів у Житомирській області і мали на меті разом бичками незаконно перемістити їх поза встановленими пунктами пропуску на територію сусідньої Росії.

s04480207.jpg

s93648010.jpg

s19473681.jpg

Зараз затримані транспортні засоби разом з кіньми і бичками доставлені до прикордонного підрозділу, в установленому порядку будуть передані працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетину державного кордону України на всіх трьох правопорушників складено відповідні адміністративні матеріали, – повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: