Нa Кpacнoпiльщинi зaтpимaли пopyшникiв дepжaвнoгo кopдoнy Укpaїни

15042291.jpg

Трьох порушників кордону затримав сьогодні вночі прикордонний наряд за кількадесят метрів від держрубежу неподалік населеного пункту Рясне, що у Краснопільському районі. Усі троє правопорушників виявилися громадянами РФ, які незаконно перетнули кордон з території Росії на територію України в пішому порядку поза встановленими пунктами пропуску.

Як з’ясувалося, 39-річний чоловік мав при собі військовий квиток, 27-річний – внутрішній паспорт громадянина РФ, а 15-річний не мав при собі жодного документа, що посвідчує особу.

Наразі затриманих чоловіків доставлено до прикордонного підрозділу для проведення фільтраційних заходів та складання необхідних процесуальних документів.

За незаконне перетинання державного кордону України на 27-річного росіянина складені матеріали за ст. 204-1 КУпАП, 39-річний чоловік затриманий до 3-х діб для встановлення особи, після чого за незаконне перетинання держкордону також буде притягнутий до адміністративної відповідальності. Що стосується неповнолітнього, то його встановленим порядком буде передано представникам служби у справах дітей Краснопільської райдержадміністрації для вжиття визначених законодавством відповідних заходів.

Варто зазначити, що всього з початку року прикордонниками Сумського загону затримано 196 порушників державного кордону, з них 16 нелегальних мігрантів.
Підготував Роман Ткач

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

http://krasnews.at.ua/news/na_krasnopilshhini_zatrimali_porushnikiv_derzhavnogo_kordonu_ukrajini/2017-07-22-8106

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: