Нa “Кpилax Нaдiї»

26784054.jpg

Уже декілька років поспіль розкриває таланти відкритий фестиваль-конкурс дитячої творчості «Крила Надії» у селі Сад Сумського району.

Цьогоріч 260 учасників з 9 районів області, 12 шкіл мали можливість показати свої таланти в різних галузях мистецтва. Всього змагання проходили у шести напрямках: клас фортепіано, клас духові інструменти (труба), сольний спів, клас хореографії, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

У номінації “фортепіано” Краснопільську дитячу музичну школу представляла учениця 5 класу Анна Козлова (викладач В.В.Висоцька), яка отримала Диплом лауреата І ступеня у середній віковій категорії.

У номінації “сольний спів” Диплом лауреата І ступеня в молодшій віковій категорії була удостоєна Маргарита Давиденко (на знімку) (викладач В.В.Висоцька). У номінації “хореографія” Диплом лауреата ІІІ ступеня отримали учні 3 класу хореографічного відділу (викладачі І.О.Зоркіна, С.Ю.Шаповалова).

Майстерність конкурсантів оцінювало поважне журі, кращі викладачі Сумського педуніверситету та Сумського училища мистецтв на чолі з професором, заслуженим діячем мистецтв України І.П.Заболотним.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: