НAЙБЛИЖЧI ДO ЛЮДEЙ

Для кожного села приємною та радісною новиною є відкриття громадського закладу, а якщо відкривається установа, куди, в разі потреби можуть звертатися всі мешканців села – приємніше вдвічі. Такою подією стало відкриття оновленого відділення зв’язку у с. Великий Бобрик. Символічно, що такий подарунок місцеві листоноші отримали у Всесвітній День поштового зв’язку.
29519558.jpg
Взагалі відділення уже існувало у селі, але знаходилось воно у наскільки старому і аварійному будинку, що як жартують його працівники, відвідувачі мали змогу бачити їх на робочому місці навіть з вулиці через чисельні щілини. Отож для поштовиків сьогодні справді свято, адже отримали оновлений, з сучасним обладнанням, гарним ремонтом, окремим входом та благоустроєною територією відділення зв’язку.

91015281.jpg

За кілька хвилин до відділення на його урочисте відкриття мають завітати місцеві жителі та гості з району, тож начальник відділення Л. М. Лесник та листоноші Н. І. Остапенко, Л. І. Борисенко і Н. В. Руднєва зайняті останніми приємними клопотами: прикрашають приміщення жовто-блакитними кульками, розставляють на полицях продукцію.

Першою привітати своїх колег із професійним святом та з новосіллям з букетом квітів завітала Н. О. Штакіна. Нині вона на заслуженому відпочинку, але ще зовсім недавно десять років працювала листоношею, тож знає, наскільки важкою є ця праця. Оглянувши нове приміщення, не нарадується за дівчат, із сумною посмішкою згадуючи чисельні щілини і протяги в старій хатинці «на курячих ніжках».

31049939.jpg

– Приміщення красиве, та головне, щоб робота і здоров’я у дівчат були, – ділиться Наталія Олексіївна. – Адже як у нашому селі, так і всюди у більшості випадків листоноші – це жінки, які повинні за день пройти не один кілометр із важкою сумкою, аби доставити комусь газету, листа, пенсію, тощо.

Про те, що професія працівника пошти і справді дуже важлива та потрібна, адже кожен з нас звертається за різними послугами до поштових відділень, зазначили під час урочистостей голови Краснопільських райдержадміністрації та районної ради Ю. А. Яремчук і В. О. Савоненко, голова Великобобрицької сільської ради В. В. Степанов.

13808971.jpg

– Не легка ноша у листоноші. Державна поштова служба, будучи колись монополістом цієї справи, зараз намагається виживати у конкурентному середовищі, адаптуватися до сучасності і відкриття оновленого відділення зв’язку у Великому Бобрику є яскравим прикладом цього, – ділиться начальник Цеху обслуговування споживачів № 2 Наталія Вікторівна Новак, – Відправити чи отримати листа або посилку, здійснити платежі, зробити грошовий переказ, придбати свіжу пресу, – наші послуги є найдоступнішими – у нас вигідні тарифи, крім того ми доставляємо пошту у всі без винятку населені пункти. Хочу подякувати за розуміння і підтримку в. о. директора СД УДППЗ «Укрпошта» М. В. Скоморосі, директору ТОВ «Вікторія» В. І. Швачичу, який допоміг нам у придбанні меблів, Великобобрицькій сільській раді, а також усім сельчанам, які є клієнтами наших відділень.

Кодлектив райгазети «Перемога» приєднується до вітань, бо саме від листонош залежить доля нашого видання. І від передплатників, і від особистого спілкування з листоношами ми знаємо, що шестиденний робочий тиждень, праця на свіжому повітрі незалежно від погоди та пори року, фізичні навантаження, щоденне спілкування на різноманітні теми, а іноді й просто душевна розмова – такі, подекуди недекларовані, умови праці поштарів. Тільки на перший погляд їхня робота полягає в доставці листів і газет: для когось листоноша – чи не єдина людина, з якою можна поспілкуватися. Від нього дізнаються новини, йому довіряють особисті переживання. І хоча сьогодні частину місця в сумці листоноші, крім газет, займають споживчі товари, а паперові листи не можуть «наздогнати» електронні, поштарі продовжують працювати, як і раніше.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: