Нapдeп Oлeкcaндp Cyгoнякo пpo cтaн дopiг нa Кpacнoпiльщинi

23726250.jpg

“Вчора у Краснопіллі зустрівся з головою нової об’єднаної громади Юрієм Яремчуком та старостами сел, що до неї увійшли. Обговорили багато нагальних питань – шлях становлення нової громади непростий. Але найбільш важливою залишається проблема ремонту доріг у громаді, особливо до с. Тур’я , у якому інвестор будує новий тваринницький комплекс.

Представники інвестора також брали участь у нараді. Деякі ділянки дороги Краснопілля-Угроїди-Тур’я за його кошти трохи підлатали, але є настільки розбиті ділянки, яким ямковий ремонт не допоможе. Тож разом із сільським головами сформували спільне бачення, що робити далі. Наступного тижня запросимо на аналогічну нараду у Сумах керівників Служби автомобільних доріг, облавтодору та облдержадміністрації. Будуть і голови інших громад, голови сільрад, які ще не увійшли до ОТГ, підприємці, бізнес яких потерпає від розбитих доріг.

45988633.jpg

До речі, одна із старост із гіркою іронією запропонувала провести цю нараду на місці найбільшої ями на дорозі. Тож ще раз підкреслюю – будемо дуже наполегливими у досягненні поставленої мети” – зазначив Олександр Сугоняко.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: