Нapдeп Oлeкcaндp Cyгoнякo пpo peмoнт дopiг: "Oбiцяю –бyдeмo дyжe нaпoлeгливими y дocягнeннi пocтaвлeнoї мeти"

36492342.jpg

“У приміщенні ОДА провів нараду із головами нових об’єднаних громад Сумського, Білопільського і Краснопільського районів. Скликати її мене підштовхнув вкрай незадовільний стан ремонту доріг у громадах. У минулому році, коли вони тільки створювалися, держава обіцяла їм усіляке сприяння, у тому числі у ремонті доріг. Адже для нових громад нормальні шляхи дуже важливі. Скажімо, як створювати базову школу, коли знаєш, що із навколишніх сіл шкільний автобус по розбитим шляхам до неї ледве доїде, або не доїде взагалі?” – написав на своїй сторінці у “ФБ” нардеп Олександр Сугоняко, відповідальний за Краснопільський район

“Однак у 2017 р. голови громад констатують, що сумські шляховики практично минулорічних обіцянок не виконали. У той же час відомо, що Сумщина за 6 місяців 2017 р. отримала від митниці близько 300 млн. грн. понадпланових надходжень, які повинні бути направлені на ремонт доріг. Минулого тижня Верховна Рада внесла зміни до бюджету, спрямувавши на ремонт шляхів в країні додатково понад 1 млрд. грн. Однак може трапитись так, що ці кошти просто не встигнуть використати за призначенням –через тяганину з тендерами, відсутність необхідних виробничих потужностей чи нерозпорядливість.

Минулого року через це сумські шляховики змушені були повернути до бюджету близько 110 млн. грн. Риторичне питання – скільки шляхів можна було би за них підлатати? Тож разом із сільським головами сформували спільне бачення, що робити далі. Наступного тижня запросимо на аналогічну нараду з участю керівників Служби автомобільних доріг, облавтодору та облдержадміністрації. Обіцяю –будемо дуже наполегливими у досягненні поставленої мети”.

https://www.facebook.com/a.sugon….f=story

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: