Нapдeп Oлeкcaндp Cyгoнякo зycтpiвcя iз aктивoм Кpacнoпiльcькoї oб’єднaнoї гpoмaди

02689490.jpg

Нардеп Олександр Сугоняко зустрівся із активом Краснопільської об’єднаної громади та взяв участь у роботі її виконкому. Розповів присутнім про ситуацію у Верховній Раді та перспективи її роботи восени. Активісти і депутати у запитаннях торкнулися багатьох тем, зокрема необхідності зниження ціни на газ для населення.

” Ця проблема залишається невирішеною, субсидії, які зараз отримує більшість населення – це не панацея. Ми з Сергієм Капліним ще у 2015 р зареєстрували відповідний законопроект. Однак уряд продовжує наполягати на своєму, НКРЕКП, яка лише імітує незалежного регулятора, але не є ним по суті, теж не бачить підстав зниження цієї ціни.

Також присутніх хвилював можливий початок освітньої і медичної реформ – показово, що зараз навіть лікарі не розуміють суті медичної реформи. Це ще раз підтверджує, що до прийняття цього рішення треба підійти мудро і виважено.

00616854.jpg

Говорили і про проблеми у роботі Наумівського спирзаводу, що колись давав роботу сотням сельчан, а до бюджету – чималі кошти. Зараз через абсурдну ситуацію, що склалася на самому підприємстві зокрема, і в держконцерні «Укрспирт» взагалі, все це у минулому. На жаль, простих рішень щодо відновлення його роботи не існує, вже не раз звертався з цього приводу до відповідних відомств.

30120644.jpg

29556130.jpg

Врешті запропонував активістам і членам виконкому визначитися із проектами, які могли бути підтримані за мого сприяння через виділення субвенцій на соціально-економічний розвиток у 2018 р.. Важливо, щоб вони зробили це разом із громадою і щоб ці проекти давали людям не одноразову «рибу», яка скоро закінчиться, а «вудку» з допомогою якої можна буде добувати рибу, тобто доходи для громади постійно.

Домовилися, що наступного разу зустрінемося у Краснопілля на сесії ради нової ОТГ на початку серпня” – прозвітував на своїй сторінці нардеп.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: